Благодійність має багато облич. А благодійність на користь ЗСУ для кожного свідомого українця – пріоритет сьогодення. За ініціативою учнівського самоврядування нашого закладу, 8 березня відбувся благодійний ярмарок. Учителі, учні і батьки активно взялися до справи. Кожен міг донатити для наших дорогих захисників і захисниць, водночас куштуючи різноманітні смаколики. Всі виручені кошти підуть на допомогу нашим шкільним волонтерам та на допомогу ЗСУ. Наближаємо Перемогу разом! Слава Україні! Слава ЗСУ!
#НВК176_імені_Мігеля_де_Сервантеса
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-8-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-9-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-10-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-11-768x1024.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-12-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-13-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-14-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-15-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-16-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-17-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-18-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-19-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-20-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-21-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-22-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-23-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-24-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-25-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-26-1024x768.png)