НОВИНИ

Зустріч учнів НВК з

представниками та представницями

Малої академії наук України

 • профорієнтаційний івент “Професії check з Олександром Педаном
  #DniprOsvita #Дніпровська_РДА #Департамент_освіти_і_науки_Києва #НВК176_імені_Мігеля_де_Сервантеса 16 березня учні 10-А класу взяли участь у профорієнтаційному івенті “Професії check з Олександром Педаном” . Діти від перших осіб – особистостей могли дізнатися про шлях, який вони пройшли, їх кар`єрний ріст. У школярів була можливість ознайомитися з професією кардиолога, стендапера, кухаря, IT-спеціалиста та ін.
 • благодійний ярмарок
  Благодійність має багато облич. А благодійність на користь ЗСУ для кожного свідомого українця – пріоритет сьогодення. За ініціативою учнівського самоврядування нашого закладу, 8 березня відбувся благодійний ярмарок. Учителі, учні і батьки активно взялися до справи. Кожен міг донатити для наших дорогих захисників і захисниць, водночас куштуючи різноманітні смаколики. Всі виручені кошти підуть на допомогу нашим … Continue Readingблагодійний ярмарок
 • Зранку знову пролунав сигнал тривоги
  Зранку знову пролунав сигнал тривоги. Діти вже досить спокійно реагують на це. Вони чітко знають, що робити та швидко збираються до укриття. Всі мають тривожні валізки. Але просто перебувати в укритті, це не про нас і наших учнів. Всі знаходять справу по інтересам: одні закінчують те, що не встигли на уроці, хтось малює чи співає, … Continue ReadingЗранку знову пролунав сигнал тривоги
 • арт-проєкт “Київська Русь : сонце у серці”
  У Всесвітній день дарування книг до НВК № 176 імені Мігеля де Сервантеса міста Києва завітали гості – співзасновники Міжнародного арт-проєкту “Повертайся живим! ” заслужений журналіст України Сергій Комісаров, мистецтвознавець Наталія Бондаренко, відома українська громадська діячка і письменниця Тетяна Кремешна – Морачевська. Вони подарували закладу освіти наукову біографію “Анна. Дилогія” (автор – Валентин Соколовський) та … Continue Readingарт-проєкт “Київська Русь : сонце у серці”
 • Подаруй любов захиснику
  Знову наша шкільна родина доєднується до загальнорайонної акції для бійців, що боронять нашу землю від фашистської ерефії. Цього разу акція називається “Подаруй свою любов захиснику”. Зігріємо теплом тих , у кого віримо, кого любимо. Наразі наше гасло: “Хто не в ЗСУ, той для ЗСУ!” Віримо в Перемогу! Слава Україні!