Зранку знову пролунав сигнал тривоги. Діти вже досить спокійно реагують на це. Вони чітко знають, що робити та швидко збираються до укриття. Всі мають тривожні валізки. Але просто перебувати в укритті, це не про нас і наших учнів. Всі знаходять справу по інтересам: одні закінчують те, що не встигли на уроці, хтось малює чи співає, а дехто хором повторює табличку множення.
#Департамет_освіти_і_науки_Києва
#НВК176_імені_Мігеля_де_Сервантеса
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-1.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-2.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-3.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-4-1024x842.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-5-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-6-1024x768.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/03/image-7-1024x768.png)