Незважаючи на дуже складні умови праці й велике навантаження, вчителі НВК №176 імені Мігеля де Сервантеса не лише віддано працюють на освітньому фронті, а й продовжують підвищувати свою кваліфікацію. 27 січня 2023 року в очному форматі відбулася партнерська зустріч викладачів кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Клименко Н.П., Дудар О.В., Петрощук Н.Р. з педагогічним колективом із метою підвищення кваліфікації вчителів, яка була організована заступником завідувача НМЦ професійного розвитку педагогічних працівників Савченко С.В.
Педагоги мали можливість ознайомитися з нормативними актами, які допоможуть краще зрозуміти та впровадити основні засади нової освітньої системи, також обговорили ідеї щодо реалізації громадянського виховання здобувачів освіти і нагальні питання медіаграмотності учнів та вчителів.
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/02/image-23-768x1024.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/02/image-24-768x1024.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/02/image-25-768x1024.png)
![](https://nvk176.com/wp-content/uploads/2023/02/image-26-768x1024.png)