В Україні розгорнуто реформу шкільного харчування. Наш заклад не стоїть осторонь цієї проблеми. Працівники їдальні роблять все можливе, щоб їжа була не тільки смачною, а й різноманітною і корисною.
![](http://nvk176.com/wp-content/uploads/2022/01/image-768x1024.png)
![](http://nvk176.com/wp-content/uploads/2022/01/image-1-768x1024.png)
![](http://nvk176.com/wp-content/uploads/2022/01/image-2-768x1024.png)
![](http://nvk176.com/wp-content/uploads/2022/01/image-3-768x1024.png)
ЛІЦЕЙ № 176 ІМЕНІ МІГЕЛЯ ДЕ СЕРВАНТЕСА міста Києва
ЛІЦЕЙ № 176 ІМЕНІ МІГЕЛЯ ДЕ СЕРВАНТЕСА ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА
В Україні розгорнуто реформу шкільного харчування. Наш заклад не стоїть осторонь цієї проблеми. Працівники їдальні роблять все можливе, щоб їжа була не тільки смачною, а й різноманітною і корисною.